Programy

Obrázok Programy

Sekcia programy je určená na vážne aj polovážne programy ktoré sa týkajú Futuramy. Nájdete tu kurzory myší, skiny na winamp, Zoidbergovu galériu a aj iné veci, keď ich vyrobíme...

Väčšinu týchto programov vyrobil Poník, ale niečo s toho urobil aj Dier170.

Tu už sa pozrieme na programy jednotlivo:Zoidbergova galéria

Pekná zábavka pomocou ktorej si môžete pozrieť rôzne obrázky doktora Zoidberga, aj jeho fotky ako by vyzeral v reálnom živote. Zaberá asi 10 Mb.

Program, ktorý vyberie epizódu

Tento program vám vyberie epizódu, pokiaľ akurát neviete ktorú si pozrieť. Program pomocou senzorov meria teplotu v miestnosti, vlhkosť, rýchlosť vášho klepkania do myši a pomocou presných psychologicko-matematických algoritmov presne zistí, na ktorú epizódu máte práve chuť. A ak náhodou software zlyhá, tak stlačíte tlačidlo vybrať inú.

Zoidbergov kurzor

Zmeňte svoj fádny kurzor na myši na staré dobré poctivé klepeto. :) Zaberá ani nie 7 Kb.

Koder/dekoder tajných písiem

Skvelý počin Diera170. Zaberá asi 415 kb.

Skin na Winamp

No jednoducho skin na winamp od Poníka. Čo viac chcete? Zaberá 94 kb.

Skin na Winamp 2

Ja sa odmietam opakovať, prečítajte si to hore. Veľkosť 240 kb.

Ikony Futurama.sk do Windows

Ak si chcete zrýchliť prístup na tieto stránky, môžete si niekam umiestniť ikonu odkazujúcu priamo na Futurama.sk. V priloženom archíve je súbor Futurama.sk.url, v jeho vlastnostiach zvoľte možnosť "Zmeniť ikonu" a potom už môžete vyberať s kolekcie ikon priložených tiež v archíve.

Zoidberg Smileys Pack

Balíček smajlíkov zo Zoidbergom pre multiprotokolový IM klient Pidgin. Ak po smajlíkoch veľmi túžite, môžete si Pidgin (bývalý Gaim) stiahnuť napríklad na jeho oficiálnych stránkach pidgin.im.

Bender Windows XP splash screen

Ak ste znudení fádnou načítacou obrazovkou (splash screen, boot screen) vašich Windows XP a stále nadšení Futuramou, tak nie ste sami. wix1210 pripravil patch, ktorý zmení splash patch, ktorý zmení splash screen do Futurama stylu s Benderom. Pokyny k inštalácii sú pribalené v archíve.

Mozilla Thunderbird theme

Na addons.mozilla.org, teda na oficiálních stránkách s pluginmi pre produkty Mozilla, sa objavila téma pre e-mailového klienta Thunderbird s motivom Futuramy. Jeho autorom je Buzzthebuzzsaw.

Futurama Theme do Guitar Pro

Pre vášnivých gitaristov tu máme tabulatúru na znelku Futuramy do programu Guitar Pro. Ak ste dosť šikovní a tvoriví, tak nám môžete vaše hranie poslať na mail. Veľa šťastia!